Вітаю вас на своєму персональному веб-сайті

Вітаю Вас на сайті нотаріуса міста Херсона Маковецької Олени Анатоліївни!

Нотаріальна контора нотаріуса знаходиться у центрі міста Херсона за адресою: м. Херсон, вул. Старообрядницька, буд.29. фото нотаріуса
Хочу запропонувати Вам нотаріальні послуги в зручний для Вас час за попереднім записом і без.

Головний пріоритет в роботі нотаріуса насамперед інтереси клієнта! Я не маю ні юридичного, ні морального права шкодити інтересам своїх клієнтів.

Мета моєї діяльності  – відстоювати законні інтереси усіх учасників нотаріальної дії, при цьому суворо дотримуючись діючого законодавства.

Кожній людині, яка звернулася до нотаріуса в Херсоні за вчиненням нотаріальної дії, консультацією буде приділено стільки часу і уваги, скільки необхідно для повного вирішення поставлених питань.

Графік роботи нотаріуса орієнтований на максимальну зручність клієнта – ми працюємо в робочі дні з 9.00 до 17.00, суботу та неділю за домовленістю.

Консультації нотаріуса надаються безкоштовно.

Нотаріус в Херсоні, Маковецька Олена Анатоліївна, посвідчить різні види нотаріальних документів – договір дарування, позики, застави, шлюбний договір, договір купівлі-продажу будинку, квартири, автомобіля, довіреності, банківські картки із зразками підписів, копії документів, а також надасть консультацію по всім питанням, які Вас цікавлять та стосуються вчинення нотаріальних дій.

Затишна атмосфера не залишать Вас байдужими і Ви захочете рекомендувати наші послуги своїм родичам, друзям і знайомим.
На моєму веб-сайті, Ви можете не тільки ознайомиться з видами послуг, що надаються нотаріусом, а також знайти корисні посилання, новинки законодавства, отримати онлайн-консультацію нотаріуса.

Буду рада бачити Вас серед своїх клієнтів та ділових партнерів.

З повагою, приватний нотаріус
Херсонського міського нотаріального округу
Маковецька Олена Анатоліївна